Find Property:
Image Alt

O nas

ALBUD jest firmą budowlaną działającą od 2002 roku jako generalny wykonawca lub podwykonawca na rynku budowlanym.

Pozycję swoją buduje w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę, bogatą bazę sprzętową, a przede wszystkim poprzez wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki posiadanym bogatym i wieloletnim doświadczeniom, może uczestniczyć w projektach budowlanych o zróżnicowanej skali: od dużych inwestycji po małe przedsięwzięcia budowlane.

Do każdej realizowanej inwestycji podchodzimy z wielką troską, przestrzegamy zasad etyki oraz szanujemy środowisko naturalne, ponieważ wiemy, że nasza praca wpływa na życie następnych pokoleń. Co najważniejsze staramy się, by przyniosła satysfakcję klientom oraz komfort użytkownikom zrealizowanych obiektów.

Staramy się być atrakcyjnym pracodawcą. Naszym pracownikom zapewniamy bogaty program szkoleń oraz pracę nad różnorodnymi projektami, dzięki którym mogą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Rosnąca konkurencja krajowych firm budowlanych oraz wysokie wymagania inwestorów powodują, że ALBUD wciąż podnosi efektywność i jakość oferowanych usług oraz doskonali swoje umiejętności. Pozytywne referencje ze zrealizowanych już obiektów są dowodem jej profesjonalizmu i rzetelności zawodowej. Sukces klientów ALBUD jest naszym sukcesem.

Nasze cele

Naszym celem jest przede wszystkim jeszcze silniejsze umocnienie naszej marki, w taki sposób, aby była ona kojarzona z rzetelnością największą wydajnością podczas realizowanych inwestycji.

Firma ALBUD nadzorowana jest przez rzeszę ludzi kierującą się w życiu pasją. Już dawno odkryliśmy to, że powoływanie do życia czegoś nowego i spełnianie marzeń naszych Klientów to nieoceniona sprawa. W przyszłości chcielibyśmy służyć jeszcze większemu gronu zadowolonych Partnerów.

W najbliższych latach nasze plany obejmują maksymalne wykorzystanie potencjału rynku i wdrażanie nowych rozwiązań budowlanych, które do tej pory dla wielu były zbyt głęboką wodą. Nie straszne nam nowe wyzwania, dlatego chcemy w sposób jeszcze bardziej efektywny spełniać wymogi naszych Klientów.